Skladování sypkých materiálů

NH – TRANS, SE nabízí možnost skladování prostřednictvím své dceřiné společnosti Bohumín terminál, a.s. ve venkovních prostorách areálu Bohumín Vrbice.
 
Areál s rozsáhlým kolejištěm má strategickou polohu, nachází se v trianglu Chalupki-Bohumín-Vrbice s dobrou dostupností na hlavní železniční a silniční tah, dálnice D1 je ve vzdálenosti cca 500 m.

Otevřená upravená skladovací plocha je rozdělena na terminál A a nově upravený terminál B o celkové výměře 53.000 m² a je vhodná zejména pro skladování a manipulaci materiálů hromadného substrátu a jiného zboží nepodléhajícímu vlivu počasí.

Areál je oplocený, osvětlený a zabezpečený stálou strážní službou. Kapacita kolejiště v areálu je min. 200 vozových jednotek.

Bohumín terminál nabízí prostor k zajištění komplexního přístupu logistické činnosti k zákazníkovi v rámci samostatných projektů. To se stává pro zákazníky bonusem ve formě efektivní spolupráce s jedním partnerem a potenciál finanční úspory za celý logistický proces. Do budoucna se předpokládá rozšíření potenciálu nabízených služeb s ohledem na investice do budování krytých skladů.

 

KONTAKTY

SKLADOVÁNÍ SYPKÝCH MATERIÁLŮ

Ing. Tomáš Zmrzlík
+420 596 279 478
tzmrzlik@nh-trans.cz

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Bohumín terminál, a.s.
Poděbradova 843/28
Moravská Ostrava
702 00 Ostrava

PROVOZOVNA SPOLEČNOSTI

Bohumín terminál, a.s.
ul. Lounská
735 51 Bohumín – Vrbice

Máte zájem o naše služby? Zašlete nám poptávku.

Fotogalerie

DALŠÍ POSKYTOVANÉ SLUŽBY