Aktuality

Tradiční účast na veletrhu Transport Logistic 2015 v Mnichově

Letošní 15. ročník světového veletrhu Transport Logistic byl opět rekordní, nejen co do počtu návštěvníků veletrhu, ale hlavně zahraničních vystavovatelů.

Na výstavní ploše o velikosti 110.000 m2 se představilo přes 2000 dopravců z 62 zemí světa. Mnichovský veletrh letos překvapivě zaznamenal nárůst námořních přepravců a dodavatelů technologického vybavení přístavů, největší zastopení firem bylo již tradičně z oboru železniční a kamiónové dopravy.

Naše společnost se opětovně účastnila tohoto prestižního veletrhu formou společné partnerské expozice, která si našla své pevné místo mezi nejsilnějšími a konkurenceschopnými firmami na dopravním a logistickém trhu.

Svou účast vnímáme jako příležitost k prezentaci služeb a nových projektů naší společnosti a zároveň k setkání a upevnění vztahů nejen s našimi dlouholetými partnery, ale také s novými potenciálními zákazníky. Tento cíl se nám podařilo splnit a již nyní se těšíme na setkání s Vámi na příštím ročníku veletrhu, který se koná od 9. do 12. května 2017.