Aktuality

VELETRH TRANSPORT LOGISTIC MNICHOV 2017

Naše společnost se opět zúčastnila v rámci společné partnerské expozice největšího evropského veletrhu Transport Logistic 2017 v Mnichově.

Pro letošní rok se expozice nesla v duchu „selské vesničky“, která spojovala folklor a lidové tradice všech zastoupených společností. Nový vzhled výstavního stánku byl všemi účastníky velmi kladně hodnocen a působil velmi příjemným a útulným dojmem vzhledem k výjimečnosti a originalitě stánku.

Cílem tohoto konání veletrhu bylo utužit dosavadní obchodní vztahy se zákazníky a prezentovat záměry společnosti do budoucna, zejména pak nové možnosti spolupráce v oblasti skladování zboží a výrobků prostřednictvím nově vzniklé firmy Bohumín terminál, a.s., která byla na tomto významném veletrhu prezentována úplně poprvé.

Pro naše věrné zákazníky byl připraven na stánku Česko – Slovenský večer s tradičním občerstvením a lidovou hudbou. Měli jsme tak možnost přenést kousek atmosféry našich lidových tradic do veletržního prostředí a užít si tak neformální posezení se svými zákazníky a v neposlední řadě oslavit výročí založení naší společnosti, která je na trhu již krásných 25 let!

Děkujeme za Vaši účast a budeme se opět těšit na společné setkání ve dnech 4.- 7.6.2019 v Mnichově.